Дзеркальний футбол

( 1 Vote )

На минулому тижні ФК „Рафалівка” провів одразу два матчі чемпіонату області з футболу, і у них, як у дзеркалі, відобразились усі плюси та мінуси команди.

Найперше у середу був виїзд до Оржева, з яким у першому колі розійшлися мирно – 0 : 0. Відбилися рафалівчани і у першому таймі в гостях, але по перерві не встояли.

Спершу був досить сумнівний пенальті, а далі за хвилин 15 пропустили ще три голи…Цікавого в усьому цьому було лиш те, що третій гол Саші Черевачу забив Тарас Гриб, який ще у першому колі командував захистом  його ж воріт…Лише під завісу гри Стас Гребінь „розмочив” рахунок – 1 : 4.

Що тут скажеш? Оржівські пороги поки що зависокі для хлопців Івана Ярути.

А в суботу до Рафалівки завітав березнівський „Случ”, у якого треба було брати реванш за поразку першого кола – 0 : 2.Завдання виконали – обіграли гостей із дзеркальним(до гри в Оржеві) рахунком – 4 : 1.

Ще у першому таймі боротьба була досить рівною(случани перевірили на міцність поперечину воріт господарів і декілька разів „виручив” Віталій Бедик), та на перерву команди пішли, по суті, за розгромних – 3 : 0 на користь Рафалівки. Спочатку найшвидше за інших зорієнтувався у карній зоні Олександр Левков, а далі два шедеври створив Роман Федіна.

Обидва рази він, як на ковзанах, на вузьких віражах обходив оборонців візитерів, і, як на блюдечку, викочував шкіряну сферу на порожні ворота спочатку Дмитру Серховцю, а потім – Назару Стебельському…Після відпочинку господарі змінили чи не половину складу(глядачі побачили ще одного новачка- Романа Сада(останнім часом грав за Малинськ). До честі гостей – вони не склали зброї і використали одну з помилок захисту рафалівчан (Роман Августинович).Далі рівненський арбітр Сергій Каращук за грубий фол проти Дмитра Редька вилучив з поля правого оборонця „Случа” Юрія Осташевського, після чого гості втратили всякий інтерес до гри, і їх можна було брати, як – то кажуть, „голими руками”.

Як не забивали в цей час Євген Блищик, Ярослав Похила та їхні колеги по креативу з найвигідніших позицій, навряд чи можуть пояснити вони самі.І лише під завісу гри той же Федіна записав і своє прізвище в стрілецький реєстр матчу – 4 : 1.Команда Василя Дацького має у активі 17 очок і закріпилася на 5-му місці.

Продовжує триматися у призовій трійці „Ізотоп – РАЕС”, який на День Міста  здолав вдома млинівську „Вілію” 3 : 2 завдяки голам Антона Шевчука, Олександра Полякова та Максима Гуменюка.

У юнацьких перегонах без втрат йдуть підопічні Івана Мальця. Спочатку вони „насухо”- 3 : 0 обіграли у Оржеві своїх місцевих однолітків(Леонід Федіна(2), Володимир Кібиш), а потім в Рафалівці – юних березнівчан – 2 : 0(Ігор Блищик, Вадим Левков).А головні переслідувачі рафалівчан – варашани та млинів чани зіграли між собою внічию – 1 : 1 і тепер відстають від лідера на 7 очок(хоча у „Вілії” ще є гра у запасі).

У другій обласній лізі очко з виїзду до Томашгорода привезла володимирецька „Енергія” після нічиї – 2 : 2 з місцевим „Гранітом”, де відзначилися Дмитро Дацький та капітан Василь Новицький. На вихідних райцентрівці приймають вдома здолбунівський „Експрес”.

На районних футбольних фронтах у першій лізі все більше віддаляється від переслідувачів „Моноліт”. На цей раз у суботу енергоремонтники з боєм(як свідчать очевидці) взяли три очки у Телковичах – 2 : 1(забивали Петро Кислянко(з пенальті) та Петро Коновальчук). Натомість недобрали очок вдома Кідри по результативній нічиї  з Любахами – 3 : 3(Федір Ткач, Іван Кібиш та Сергій Тоюнда – Едуард Мотько, Сергій Сиротюк, Дмитро Карабан), хоча й вели по ходу зустрічі спочатку – 1 : 0, а потім – 3 : 1…Воронки взагалі втратили залікові бали у Цепцевичах – 1 : 2, так як і Каноничі у домашньому матчі із Зеленим. Рахунок такий же – 1 : 2. Ну й досить несподівано – 0 : 3 Полиці „влетіли” у Сопачеві.

У другій лізі синхронно перемогла уся лідируюча трійця: Жовкині – Новаки 2 : 1, Заболоття – Довговоля 2 : 1, Лозки – Хиночі 4 : 1. За господарів у останньому поєдинку двічі відзначився Дмитро Папежук і по разу – Вадим Бірюк та Сергій Шкіндер. У турі зафіксовано також два невиїзди і, як наслідок, дві технічні поразки. Антонівка не поїхала до Половель, а Біле – до Жолудська. ”Буревісник”, таким чином, закінчив свою участь у змаганнях другої ліги. Тож попереду Жовкині – 34 очки, далі Заболоття – 33, Лозки – 29, Половлі – 28 та Жолудськ – 27.

У середу також визначився другий фіналіст Кубка району. Суперником цепцевицької „Горині” у фінальному двобої, як і очікувалося, стала кідерська  „Юність”, яка у другому півфіналі вдома таки дотисла ФК „Мульчиці” 2 : 1(перша гра – 4 : 2), хоча ще до перерви господарі „горіли” – 0 : 1 по взяттю воріт Іваном Першутою. Та голи Віталія Лепуги та Кирила Турчика таки схилили шальки терезів на бік Кідер.