МФК "Володимирець" – переможець зимової першості району

( 0 Votes )

В останні вихідні березня фінішувала зимова першість Володимиреччини з футболу за участі 8-ми команд, що змагались на гаревому полі тепер вже неіснуючого учкомбінату.

Переможець цього турніру став відомий у передостанньому турі, у суботу, 25 березня, коли фактичні господарі поля, володимирецькі муніципали у результативному поєдинку обіграли – 3 : 2 Новаки і забезпечили собі перше місце без огляду на гру „Моноліта”, який вони перемогли ув очному поєдинку.

У володимирчан відзначились Олександр Гаврилюк, Василь Новицький та Дмитро Дацький. Місцеві по ходу гри вели – 3 : 0, та потім пропустили два м’ячі від Олексія Тимощука та Олександра Проневича. Ще в одній грі туру Зелене переконливо (по рахунку) розібралося з юніорами Рафалівки 4 : 1 і „заскочило” до призової трійці. Без боротьби Сопачів віддав три очки Каноничам, а Ветерани – „Моноліту”.

Епідемія неявок продовжилася і у заключному турі, у неділю. На цей раз Ветерани отримали три бали за відсутності Рафалівки, а Сопачів їх подарував Зеленому. Таким чином, інтрига в останніх матчах змагань полягала лише у розподілі місць з другого по третє. Монолітівцям, щоб стати віце-чемпіонами першості, треба було будь-що перемагати Новаки.

По ходу гри здавалося, що так воно і буде. Команда ЕРП РАЕС упродовж усього матчу змарнувала стільки голевих моментів, що їх вистачило б на декілька поєдинків. Все ж в середині першого тайму Сергій Голодюк у метушні біля воріт суперника відкрив рахунок – 1 : 0. Проте хлопці з Новаків зусиллями Віталія Зашка та Олега Кладька вийшли наперед – 1 : 2.

По перерві енергоремонтники посилили натиск і Сергій Кедич поновив рівновагу – 2 : 2. Для атомників зажеврів вогник надії, але той же ветеран Кладько красивим ударом у дальній нижній кут знову вивів Новаки вперед – 3 : 2, а Тарас Стискун встановив кінцевий результат зустрічі – 4 : 2. Цей результат вивів на друге місце Зелене, а монолітівців зробив лише третіми.

Остання гра змагань між МФК та Каноничами вже практично не мала ніякого турнірного значення, хіба що у розподілі місць поза межами призової трійці, та все ж видалась бойовою та цікавою.

Перший тайм пройшов у взаємних атаках, але ворота суперників залишились на замку, а у другому таймі Микола Гребень ударом голови вивів сільських футболістів наперед – 1 : 0. Муніципали відігрались після виходу віч-на-віч з голкіпером канони чан Сергія Жданюка – 1 : 1.

Отож турнірний рейтинг врешті набув такого вигляду: 1. МФК – 16 очок. 2. Зелене – 13. 3. ”Моноліт” – 12. 4. Новаки – 10. 5-6. Ветерани та Каноничі – по 9. 7-8. Сопачів та Рафалівка – по 6. Переможці та призери отримали кубки та грамоти від благодійного фонду Василя Яніцького „Наш край”.

Наступне футбольне дійство на теренах райцентру – зональні змагання на Кубок першого голови обласного ДСТ „Колос” В.Г. Дем’янюка, в яких візьмуть участь кращі сільські команди з чотирьох районів – Володимирецького, Дубровицького, Рокитнівського та Зарічнянського. Початок турніру – у неділю, 2 квітня, об 11.00.

А напередодні, 30-го березня, у четвер о 14.00 в приміщенні РДА відбудеться засідання ради Володимирецької районної федерації футболу, присвячене початку футбольного сезону.

А тим часом і у Рівному того ж дня фінішував обласний Меморіал Володимира Шморгуна, в якому брав участь ФК „Рафалівка”. Наші земляки закінчили свій турнірний шлях на стадії чвертьфіналу, поступившись лише в серії пенальті студентам-водникам. Так ось, той самий „Водник” ледве не виграв у фіналі в ОДЕКа, від перемоги підопічних тренера Григоровича відділяли лічені хвилини… Та не судилось.

У півфіналі водники взяли реванш за поразку (0 : 4) на груповому етапі у березнівського „Случа” – 2 : 1. Інший півфінал по пенальті – 5 : 4 (основний час – 0 : 0) виграв вже згаданий Оржів у Малинська.

Третє-четверте місця розігрували команди з Березнівського району. Тут без проблем домінувала команда нашого Віталія Брикси, а сам гравець після закінчення турніру отримав відзнаку у номінації „Кращий форвард”.

Ну, а щодо фіналу, то студенти відкрили рахунок за 10 хвилин до закінчення матчу. Віктор Каращенко на останній хвилині основного часу поновив рівновагу – 1 : 1 і перевів матч в таку знайому для ОДЕКа серію одинадцятиметрових штрафних, де оржівський клуб знову витягнув щасливий білет – 4 : 3.

Так колектив тренера Олега Шандрука виграв обласний Меморіал Шморгуна вчетверте за останні 5 років.