Дербі не вийшло: Заболоття- Кузнецовськ – 0:3

( 3 Votes )

У неділю стадіон Заболоття зібрав чи не найбільшу кількість глядачів за останні тури чемпіонату. Тут було зіграно два поєдинки.

У першому місцева команда «Стир» приймала своїх сусідів з Кузнецовська. Дербі між цими командами,  як у минулі  роки, не відбулося. У господарів з досить таки коротенькою лавою запасних гравців знову нічого не вийшло, і в результаті вони поступилися гостям 0:3.

А от другий поєдинок виявився з досить неочікуваним результатом. Минулорічний  чемпіон – Цепцевицька «Горинь» – у досить-таки драматичному поєдинку без моментів поступилася команді із Рафалівки.

У першому таймі двічі із стандартів пробивали господарі, спочатку красень гол забив Я. Нестерчук, а потім подвоїв рахунок О. Мирончук. Другий тайм пройшов  у такому ж стилі: обидві команди обмінювались атаками, але результативнішими виявилися господарі.

Ще два м’ячі побувало у воротах гостей: спочатку з подачі  кутового швидшим за всіх  був В.Дацкий, який точним ударом головою послав м’яч у дев’ятку голкіпера «Горині», а потім той же О.Мирончук, пробивши стандарт, поставив крапку у цьому поєдинку. Отже, 4:0 на користь Рафалівки.

Лідер шостого туру команда «Промінь» гостювала у Сопачеві, де поступилася з мінімальним рахунком господарям 2:1. З таким же рахунком закінчився поєдинок у Балаховичах, де місцеві футболісти переграли своїх географічних сусідів із Полиць. Любахівський «Сокіл» впевнено переграв Жовкині (3:0), а Воронківська «Зоря» – Кідерську «Юність» (також 3:0).